Voila 4.0 kestane

1
Voila 4.0 kestane, kestane rengi, kestane rengi saç boyaları, kestane rengi saç boyası
Voila kestane rengi

 

Voila 4.0 kestane rengi, doğal bir görünüm veren saç boyaları arasında yer alıyor. Saç bakımına önem veren kadınlar saç boyası seçiminin önemini bilirler. Voila, içerdiği maddelerle saçlara mümkün olan en az hasarı hedefliyor. Voila kestane rengi beyaz tenli, buğday tenli ve esmer tenli kadınlara yakışacak bir tonda. Dolayısı ile bu saç renginin size yakışıp yakışmayacağı konusunda tereddüt etmenize gerek yoktur.

 

Kestane rengi, en doğal saç boyası renkleri arasında yer alıyor. Saç renklerine şöyle bir göz gezdirdiğinizde bunu daha iyi anlayacaksınız. Naif fakat iddialı bir görünüm, parlak saçlar elde etmek istiyorsanız Voila 4.0 kestane rengi tam size göre demektir.

 

Bu renk yaz ve kış kullanımına da son derece uygundur. Sonbaharın yaşandığı şu günlerde, sonbahar renkleri arasında yer alan bu renk sayesinde, hem modaya uyum sağlayacak hem de stilinizi tamamlayacaksınız. Yaz aylarında ise saçlarınızın uçlarının güneş etkisiyle hafif açılmasıyla muhteşem bir görünüme kavuşacaksınız. Voila 4.0 kestane rengi çok uzun zamandır Voila saç renkleri skalasında yer alıyor. Bu bile, kestane renginin tüm yılların en popüler renkleri arasında olduğunu adeta kanıtlıyor.

Voila kestane rengi boya
Voila 4.0 kestane

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.