Voila 4.00 Expresso

0
Voila kahverengi
Voila 4.0

Kahverenginin, bayanlarda oldukça yaygın şekilde tercih edilmekte olan bir saç rengi olmasını, hemen hemen her uzunluktaki ve modeldeki saç ile uyumlu oluşuna borçludur. Ayrıca kahverengi tonları, siyahtan sarıya veya tam zıttı olarak sarıdan siyaha geçişte, geçiş tonlaması olarak da kullanılmaktadır.

Voila colorfix system serisinin en gözde renkleri ise ışıltılı kahve tonları altında toplanmaktadır. Voila 4.0 expresso kahvenin en hoş tonlarından birisini sunmaktadır. Kahve düşkünleri açısından özel bir yere sahip olan expresso, özellikle orta açık kestane tonlarında kullanıldığında saçlarınıza ben buradayım diye haykırma imkânı sunmaktadır.

 

Voila saç boyası tonları arasındaki özel yeri ile taze çekilmiş kahvenin keyif verici rengini saçlarınıza taşımakla birlikte, o enfes kahveyi kokladığınızda hissettiğiniz pozitif enerjiyi de saçlarınızın gücü ile yansıtmaktadır. Ben buradayım diyen dolgun ve ışıltılı bir kahve tonu için saçlarınızın uzunluğu ise hiç önemli değildir. Özellikle ışıltılı kahveler serisinin herhangi bir uzunluktaki saç modelleri ile kullanılabilir oluşu, 4.00 Expresso saç rengini herkes tarafından uygulanabilir hale getirmektedir.

Voila expresso rengi
Voila expresso

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.