Voila 4.16 Kestane Küllü Bakır

0
Voila küllü bakır
Voila 4.16

Saç renkleri dendiğinde kızıl tonları oldukça özel bir yere sahiptir. Kendisine güvenen bayanların ışıltısını bulundukları ortamlara yansıtmalarına olanak tanıyan kızıl tonları söz konusu olduğunda, doğru tonun seçimi ve uygulanması oldukça zordur. Özellikle renk geçişleri söz konusu olduğunda kızıl tonlarının uygulanması konusunda Voila’nın profesyonel çözümleri etkili ve kesin çözüm olanağı sunmaktadır.

Voila 4.16 kestane küllü bakır rengi tezatların kaosu içerisinde özel bir sunum sergilemektedir. Kızıl ile vurgulanan ateş sıcaklığı, küller ile vurgulanan soğukluk, bakırın yansıması eşliğinde 4.16 kestane küllü bakır özellikle buğday tenli bayanlar için oldukça özel bir saç boyası seçeneğidir. Koyu tonlar kullanan bayanların renk değişikliği beklentileri söz konusu olduğunda özel çözümler sunmakta olan 4.16 kestane küllü bakır rengi ile oldukça hoş bir ışıltı ve yıpratıcı geçiş sürecinin saçları besleyen özel formülü ile minimum hasarla tamamlanmasına olanak tanımaktadır.

kestane ve bakır rengi saç boyası
kestane küllü bakır


Koyu sarı renkten, koyu kumrala, açık kestaneden koyu kestaneye geçişlerde ve koyu kestane siyah geçişlerinde saçlarınıza bambaşka bir ışıltıyı yerleştirmekte olan 4.16 kestane küllü bakır saç boyası ile siz de karmaşık duygularınızı ve sıra dışı kişiliğinizi saçlarınızla yansıtmaya ne dersiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.