Voila 5.1 Buzlu Kahve Saç Boyası

| 2012/12/04 | 0 Comments
Voila kahverengi saç boyası

Voila 5.1

Beyaz ve mavinin en muazzam kombinasyonlarından birisi de buz kütleleri üzerinde gözlenmektedir. Akla ilk önce dondurucu soğuğu getirmekte olsa da, buzlu renklerin asaleti tartışılmaz bir güzelliktir. Her ten rengine ve yaşam tarzına uygun olan kahverengi tonları arasında ise Voila 5.1 buzlu kahve özel bir yere sahiptir.

Voila Colorfix kategorisinde sunmakta olduğu değişim renklerinde yakaladığı yüksek verimliliği, ışıltılı kahveler serisinde de sürdürmektedir. Voila 5.1 Buzlu kahve, ışıltılı kahveler arasında saçlarında ton koyulaştırma uygulamak isteyenler için en ideal tercihlerden birisidir.

Buzlu kahve voila

Buzlu kahve saç boyası


Koyu sarı tonlarının koyulaştırılıp, kumral tonlarına geçişinde, açık kestane tonlarından, tam anlamı ile kestane rengine, koyu kestane renginden de siyaha geçişte tercih edilebilecek ideal bir seçim olan Voila 5.1 buzlu kahve oldukça ilgi gören geçiş renkleri arasındadır. Özellikle açık sarı veya platin tonlarındaki saçlardan, siyaha dönüş sürecinde etkileyici saçlara sahip olmak isteyenlerin koyu sarı aşamasından itibaren kullanabileceği 5.1 buzlu kahve, saçlarınızı yıpratmadan renkleri üzerinde oynama olanağı tanımaktadır

Etiketler: , , , ,

Kategori: Saç Bakımı, Saç Boyama, Viola Saç Boyası

Yazar Hakknda ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir