Voila 6.32 Sıcak Çikolata Rengi Saç Boyası

| 2012/12/01 | 0 Comments
Çikolata rengi saç boyası

Voila 6.32

Voila bayanların güzellik uğruna saçları konusunda yaşadıkları renk ve bakım problemlerinin üzerine giderek, özellikle saç rengini değiştirmekte olan bayanların yaşadığı yıpranma ve ilginç renkler probleminin çözülebilmesi için ürettiği colorfix serisi ile sektörde kendisine özel bir yer edinmiştir.

çikolata rengi voila

çikolata rengi saç boyası


Sıcak çikolata her yaştan bireye hitap etmekte olan, beynin endorfin salgılaması üzerindeki etkisi ile herkesin yüzünde tatlı bir gülümsemeye çağrışım yapan oldukça özel bir lezzettir. Voila 6.32 sıcak çikolata rengi ise, bir saç boyası olarak saçlarında sıcak çikolata kıvamında bir güzellik sunmak isteyen bayanlara hitap etmektedir. Saç renginin değişimi sürecinde gerek Voila saç bakımı hassasiyetinin bir göstergesi olarak, yıpranmalara karşı saçınızı beslemesi, gerek sunduğu çok özel tonlar ile 6.32 sıcak çikolata her yaştan bayanın ilgisini çekmektedir.

Güzel bir gülümseme, hafif bir makyaj ve Voila 6.32 sıcak çikolata saç boyası bir araya geldiğinde, girdiğiniz ortamda herkesin yüzünde o tatlı gülümsemeyi oluşturmamanız için hiçbir sebep kalmıyor. Koyu sarının, koyu kumrala dönüşümünde, kestane rengin açıktan koyuya dönüşümünde, koyu kestanenin siyaha geçişinde son derece etkili ve özel renkler sunmakta olan 6.32 sıcak çikolata ile tanışmaya hazır mısınız?

 

Etiketler: , , ,

Kategori: Saç Bakımı, Saç Boyama, Viola Saç Boyası

Yazar Hakknda ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir