Voila 7.31 Fındık Kabuğu Saç Boyası

| 2012/12/05 | 0 Comments
Fındık kabuğu voila

Voila 7.31

Saç rengi kişinin karakteristik özellikleri hakkında birçok ipucu yansıtmaktadır. Kesimi, uzunluğu, tarayış biçimi gibi faktörler eşliğinde değerlendirildiğinde karakteri ile ilgili birçok bilgi sahibi olunabilecek olan bayanlar açısından, saç renginin özel bir yeri vardır.

İstenilen saç rengi dönem dönem değişkenlik gösterebilmektedir. İşte bu dönemler arasındaki geçişlerde, siyahtan sarıya veya sarıdan siyaha gibi ciddi renk değişimleri söz konusu olabilmektedir. Bilindiği üzere bu tip işlemlerde uygulanması gereken yol belirli aşamalarla geçiş işlemi uygulanmasıdır. Sarı bir saça aniden sürülecek siyah renk oldukça verimsiz bir işlem olacak ve saçları yıpratacaktır.

Fındık kabuğu voila

Fındık kabuğu rengi saç boyası

Saç yıpranmalarının zararları konusunda bilinçli bir yaklaşım sergilemekte olan Voila, Colorfix ürünlerinin Işıltılı kahveler serisinde bayanlara renk geçişleri sürecinde saçlarının daha az yıpranması ve ortaya çok daha göz alıcı renklerin çıkması için oldukça özel ürünlerle çözüm sunmaktadır. Voila 7.31 Fındık kabuğu rengi, enerji dolu bayanların zarif yanlarının da vurgulandığı özel bir renk tonu sunmaktadır. Sarıdan kumrala, kestane içi ton değişiminde ve koyu kestane siyah geçişlerinde oldukça özel bir renk tonu sunmakta olan 7.31 fındık kabuğu ile siz de enerjinizi saçlarınızla yayabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Kategori: Saç Bakımı, Saç Boyama, Viola Saç Boyası

Yazar Hakknda ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir