Yanaklarınızdaki kırışıklıklardan kurtulun

0
Yanak
Yanak kırışıklıklarından kurtulma

Kırışıklıklar maalesef hayatın kaçınılmaz bir parçası. Daha güzel bir gülümseme için yanaklarınızdaki kırışıklıklardan kurtulun. Cildinizin açık havayla teması arttıkça kırışıklıklara eğilimi artmaktadır. Endişelenmeyi bırakın ve parmaklarınızı yanaklarınızdan çekin. Doğal gülücüklerinize kucak açın ve kontrolü elinize alın. Kırışıklıklarınız biraz sevgiyle birlikte ilgiyle sıkılaşacak ve nemleneceklerdir.

Yanaklarınızı nemlendirin

Her şeyden önce cildinizin suya ihtiyacı vardır. Uzmanlar kırışıklıkların su kaybının bir semptomu olduğunu söylüyorlar. Su kaybınızı su ile tedavi edin. Uzun bir süre buhara maruz kalmak nemi derinizin en derin katmanlarına ulaştıracak ve oraya hapsedecektir. Organik su bazlı nemlendiriciler gözeneklerinizi açarak anında rahatlama sağlar ve kırışıklıklarınızın görüntüsünü ortadan kaldırır. Yüzünüzü her gün organik hafif formüllü (yumuşak) sabunla yıkayın.

Kırışıklıklarınızdan kurtularak gençleşin

Yanaklarınızın hemen altındaki deri anti-aging(yaşlanma karşıtı) veya gençleştirici kremleri anında emmeye yatkındır. Bu kremler içerdikleri vitamin ve minerallerle cildinize nüfuz ederken derinizin doğal esnekliğini artırır. Tercih ettiğiniz cilt nemlendiricinizi bol miktarda sürün ve cildinizde uzun bir süre kalmasını sağlayın. Aynı etkiyi sağlamak amacıyla gençleştirme etkisi olan cilt pedlerini de kullanabilirsiniz.

Cildinizi sıkılaştırın

Cildinizi sıkılaştırmanın yumurta beyazından buz parçalarına hatta sıkılaştırıcı cilt temizleyicilere kadar bir sürü yolu vardır. Birçok farklı yöntemi deneyerek size en uygun olanı seçin. Vücudunuzun en geniş organı olan deriniz nispeten daha uysaldır. Cildinizi belirli bir yöne teşvik edin ve bırakın o sizi istediğiniz sonuca götürsün. Cildinizde sarkıkların oluşumunu önlemek için onu sıkılaştırırken bir lif yardımıyla keseleyin.

Rejiminizi koruyun

Bütün aksamalara rağmen güzellik rejiminizi bırakmamaya çalışın. Bol miktarda su için. Narin bir şekilde her gün cildinizi nemlendirin. Aşırı bakım yapmak cildinize umduğunuzun ötesinde zarar verebilir bunun için dikkatli olun. Yüzünüze buharı sadece haftada 1 ya da 2 kez uygulayın, sıkılaştırıcı ve gençleştirici maskeleri haftada 3 defadan fazla uygulamayın, haftada bir kez yüzünüzü keseleyin ya da peeling uygulayın ve tüm bunları yaparken cildinizi hep yumuşak bir sabunla yıkayarak temiz tutun. Bir gecede tüm kırışıklıklarınızdan kurtulmayabilirsiniz ancak kırışıklıklarınız azalacak ve siz de zarafetle yaşlanacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.