Yüz beyazlatma kremi

0
Yüz beyazlatıcı kremi
Yüz beyazlatma kremi

Yüz beyazlatma kremi birçok alanda kullanılmaktadır. Yüz beyazlatma, Yüzdeki kahverengi lekeler, çiller, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri için kullanılan yüz beyazlatma kremi günümüzde oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Piyasada farklı markaların yüzlerce yüz beyazlatma kremi bulunmaktadır. Bu makalemizde size yüz beyazlatma için seçtiğimiz yüz beyazlatma kremlerini tanıtacağız. Böylece seçiminizi daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Yüz beyazlatma kremleri

Triderma Spot&Wrinkle Erasing Anti-aging Kompleks- Yüz beyazlatma kremi

Bu krem hücrelerin kendisini daha hızlı yenilemesini sağlıyor. Böylece herhangi bir kimyasal veya bitkisel peelinge gerek kalmadan cildiniz ölü hücrelerinden bir yandan hızla kurtulurken bir yandan da taptaze bir cilde kavuşmanız için çalışıyor.

Bu yüz beyazlatma kremi yüzdeki kahverengi lekeler, sivilce izleri, sivilce lekeleri, yaşlılık lekeleri ve çilleri ortadan kaldırıyor. Ayrıca yüz beyazlatma kremi olarak üretilmesine rağmen bu ürün yüzdeki çizgi ve kırışıklıkları da tedavi ediyor.Fiyatı 55 TL.

DDF Discoloration Reversal Moisturizer – Yüz beyazlatma kremi

DDF Discoloration Reversal Moisturizer
DDF Discoloration Reversal Moisturizer

Bu krem hem nemlendirici hem de leke giderici özelliğe sahiptir. Cilt lekeleri için özel olarak üretilmiş olan bu krem aynı zamanda cildinizin tonunu da açacaktır. Cildi daha parlak ve aydınlık gösterecek olan DDF Discoloration Reversal Moisturizer yüz beyazlatma kremi içerdiği E vitamini, Gliserin ve antioksidanlar sayesinde cildinizin ihtiyacı olduğu cilt bakımını yaparken lekelerinizle de savaşır. Fiyatı 190 TL civarıdır.

Vichy Bi- White MED Cilt Lekelerine Karşı Yüz beyazlatma kremi

Yüzdeki kahverengi lekeler için uygun olan bu krem melanin üzerinde çalışır. Melanin kahverengi cilt lekeleri, güneş lekeleri ve çillerin oluşumuna zemin hazırlayan cildin ürettiği bir maddedir. Pigmentli ciltler lekelenmeye çok müsaittir. Hafif cilt lekelerinden, yoğun olanlarına kadar her tür kahverengi leke için kullanılabilen bu yüz beyazlatma kremi Vichy uzmanlığının en son ürünlerinden biridir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılması gerekir. Vichy Bi- White MED Cilt Lekelerine Karşı Bakım Kremi fiyatı 90 TL civarındadır. Fiyatı 85 TL.

Ducray Melascreen Eclat Yüz beyazlatma kremi

Yüzdeki kahverengi lekeler için tasarlanmış olan Ducray yüz beyazlatma kremi, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, çiller ve yüz üzerindeki kahverengi renk düzensizlikleri için kullanılır. Etki alanı direk olarak melanindir. Melanin sentezini durdurmayı içeriğindeki C vitamini ile başaran Ducray yüz beyazlatma kremi yüzü aydınlatır ve leke sorununu ortadan kaldırır. Ayrıca yeni leke oluşumunun da önüne geçer. Yine de güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu krem kullanmanızı öneririz. Fiyatı 75 TL.

DDF Protect and Correct- Yüz beyazlatma kremi

Kuru ve kuruya eğilimli ciltler için üretilmiş olan bu yüz beyazlatma kremi güneş lekeleri, hamilelik lekeleri, yaşlılık lekeleri için kullanılabilir. Güneş koruma özelliği bulunan bu krem UV ışınlarının zararlı etkilerinden cildinizi koruyacaktır. Yüz bölgesi ve boyun bölgesinde kullanılabilir. Antioksidan içerir. Cildin nemlenmesini sağlar ve cildi yatıştırır. Fiyatı 200 TL.

Avene D-Pigment Legere – Yüz beyazlatma kremi

Avene D-Pigment Legere
Avene D-Pigment Legere

Avene D-Pigment Legere yüz beyazlatma kremi, çiller, kahverengi lekeler ve yüz lekelerine özel olarak kullanılmaktadır. Lekelerin renklerini açar, yüzdeki renk tonunu dengeler ve lekelerin görünümünü azaltır. Avene D-Pigment Legere yüz beyazlatma kremini aynı zamanda yüksek koruma faktörlü bir güneş koruma kremiyle birlikte kullanmalısınız. Hamilelerin kullanması pek uygun olmayacaktır. Fiyatı 90 TL.

Avene D-Pigment Riche – Yüz beyazlatma kremi

Yüz üzerindeki renk farkları ve kahverengi lekeler için çözüm getiren bu ürün Avene’in en tercih edilen leke tedavi ürünlerinden biridir. Akşam saatlerinde yüze sürülmesi gereken bu leke kremi lekeli alanlara uygulanmalıdır. Hamile bayanlar maalesef bu ürünü kullanamıyor. Uygun olan cilt tipi ise kuru ciltlerdir. Ayrıca eğer cildiniz aşırı kuruysa kesinlikle bu yüz beyazlatma kremini kullanmalısınız. Fiyatı 90 TL civarıdır.

Diğer yüz beyazlatma ürünleri

NeoStrata Pigment Lightening Gel

Ciltteki koyu renkli lekelere karşı üretilmiş bir üründür. İlaç kullanımı neticesinde, güneşe maruz kaldıktan sonra, hamilelik döneminde ve diğer sebeplere bağlı olarak oluşan koyu lekelerin giderilmesine yönelik kullanılabilen bu ürün içerdiği C vitamini sayesinde cildinizin yenilenmesini sağlayacaktır. Fiyatı 70 TL’dir.

Nuxe Serum

Nuxe serum
Nuxe serum

Nuxe serum olgun ciltler için üretilmiştir. Hedefi kahverengi lekelerdir. Yüzünde her kahverengi leke olan bayan bu serumu maalesef kullanamaz. Serumun özelliği hormonal değişikliklerden sonra ciltlerinde leke sorunu yaşayan bayanların ciltlerini beyazlatmaktır. Tüm bu özellikleri taşıyorsanız bu serum tam size göre demektir. Piyasa fiyatı 180 TL’dir.

Bioderma White Objective Serum

Serumlar, kremlerden daha etkili sonuç verirler. Bu nedenle yüz beyazlatma kremi yanında serum da tercih edebilirsiniz. Bioderma White Objective Serum cildinize parlaklık verecek ve lekelerinizi giderecektir. Pigmentli ve lekeli bir cildiniz varsa Bioderma White Objective Serum sayesinde bu sorununuzdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu serumda C vitamini bulunmaktadır. C vitamini melanini azaltır. Melanin cilt lekelerinin oluşumunu tetiklediğinden dolayı leke sorununuz da ortadan kaybolacaktır. Ayrıca bu serumun güneş koruma özelliği de bulunmaktadır. Fiyatı 150 TL.

Babe Depigmentasyon Emülsion

Ciltteki pigmentasyonu düzenlemeye yardımcı olan bu emülsiyon hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri tarafından güvenle kullanılabilir. Yaşlanmadan dolayı oluşan cilt lekeleri, sivilce izleri, sivilce lekeleri, hamilelik lekeleri gibi bir çok lekenin çözümünde etkili olan bu emülsiyon üç ay boyunca düzgün bir şekilde kullanıldığında etkisini gösterecektir. Bu ürünün bir diğer özelliği de ilaçların yan etkisi olarak ortaya çıkan lekelenmelere karşı da etkili olmasıdır. Babe Depigmentasyon Emülsion fiyatı 90 TL civarındadır.

Cumlaude Lab Regenerum Gel

Onarıcı etkisi bulunan bu jel, hasar görmüş cildi tedavi eder. Ciltte çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen kalınlaşma, dövme lekeleri, cildin kuruluğundan kaynaklanan çatlaklar, estetik ve cerrahi müdahaleler, güneş yanıkları ve yanık lekeleri için yoğun onarıcı etkisi bulunan bu jeli kullanmanız uygun olacaktır. Jeli gün içerisinde sıklıkla kullanabilirsiniz. Önerilen kullanım miktarı günde iki üç kezdir. Cumlaude Lab Regenerum Gel fiyatı 50 TL civarındadır.

Isıs Pharma Vitiskin Açık Renkli Cilt Lekeleri İçin Jel

Bu jel daha çok açık renkteki cilt lekelerinin tedavisinde kullanılır. Cilt lekeleri üzerinde çalışan bu jel lekelerle, normal cilt renginin birbirine uyum sağlamasını sağlar. Tüm yüze uygulanmaz. Renk farklılıklarının bulunduğu bölge üzerinde kullanılması uygundur. Sabah ve akşam günde iki defa kullanılır. Isıs Pharma Vitiskin Açık Renkli Cilt Lekeleri İçin Jel fiyatı 120 TL civarındadır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.