Yüzdeki yara ve sivilce izleri nasıl geçer

0
Yüzde iz
Yüzdeki yara ve sivilce izleri nasıl geçer

Yara izlerinden anında kurtulamazsınız. Bu biraz zaman alacaktır. Belirli doğal tedavi yöntemlerini uygulamanız gerekmektedir. Yara izleri, akne veya ameliyat izleri için denenmiş etkili çözümleri uygulamalısınız.

Yüzdeki yara ve sivilce izleri için malzemeler

  • Nemlendirici kremler
  • Aloe vera jel
  • Limon suyu
  • E vitamini kapsülleri
  • Mederma veya alfa hidroksi gibi jeller

Yüzdeki yara ve sivilce izleri için adımlar

1

Yaralarınızdan kurtulmak için ilk olarak bir dermatoloğa gidin. Dermatolog yara izlerinin yok edilmesi için etkili ve yeni tedavi yöntemlerini sizinle konuşacaktır.

2

Yara izlerinin görünümünü kaldırmak veya azaltmak için etkili nemlendirici krem tedavileri uygulayabilirsiniz. Bu tamamına yakınını kaldırmak için önemli bir uygulamadır. Nemlendirici kremler düzgün kullanıldığında % 80 oranında yara ve sivilce izlerinin görünümünü azaltacaktır.

3

Mederma veya alfa hidroksi gibi jelleri kullanarak yara ve sivilce izlerinizi çıkarmayı deneyin. Bu güçlü formüller özel kalıcı izleri kaldırmak için gerekli pozitif gelişmeleri sağlayacaktır. Alfa hidroksi daha büyük belirgin yara izleri için etkili olduğu gibi Mederma ise sivilce izleri için daha fazla etkilidir.

4

Ev ilaçları yara ve sivilce izlerinin temizlenmesinde etkili bir yoldur. Aloe vera harika bir bitkidir. Aloe ver jeli bir yaranın iyileşmesi ve lekelerin temizlenmesi için günde en az 2 kez düzenli olarak uygulamalısınız.

5

Limon suyu doğal bir beyazlatıcı olarak ciltte kullanılabilir. Bu biraz zaman alacaktır ancak günde 2 – 3 kez uygulamalısınız. Limon suyu zaman içinde yara ve sivilce izlerinin temizlenmesini ve hafiflemesini sağlayacaktır.

6

E vitamini kapsüllerini ovarak cildinize yedirin. Bu işlemi 12 – 16 gün boyunca düzenli olarak uyguladığınızda olumlu sonuçları görebileceksiniz.

İpuçları

  • Yara ve sivilce izlerini yok etmek için ilaçları düzenli olarak uygulayın.
  • İyileşmeyen yaralarınızı ve lekelerinizi kesinlikle kesici aletlere çizmeyin Bu daha fazla tahribata yol açabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.